Neden Biz?

Firmamız kurulduğu günden bu yana sirekli referans müşterilerle büyümeyi hedeflemektedir.  Bu amaçla kamera sistemleri konusunda hizmet verirken salt  ticari başarı değil, aynı zamanda yeni iş olanakları yaratabilecek güçlü referaslar edinmeyi amaç edinmiştir.

Bizi tercih etmeniz için başlıca nedenleri şu şekilde sıralayabiliriz.

1- Alternatif teklifler oluşturarak bütçenizin dahilinde en iyi fiyat / performans oranına sahip kamera sistemini almanızı sağlıyoruz. Samsung techwin, Bosch, LG markalı ürünleri yüksek performans serisinde, neutron, hikvision, haikon ürünlerini ekonomik ürün serisinde tekliflendiriyoruz. Fiyatlama yaparken işin gerektiği ölçüde marj sağlayarak, doğru satınalma yapmanızı sağlıyoruz.

2- Kamera Sistemleri kurulumu yaptığımız yüzlerce referans müşterimizin verdiği tecrübeyle kablo seçiminden, kanal seçimine, uygun dvr-kamera kombinasyonuna kadar ücretsiz expertiz hizmeti veriyoruz.

3- Satış sonrasında elektronik arızalara karşı 2 yıl yerinde ücretsiz servis veriyoruz.

4- Mühendislik tecübesi gerektiren konularda kadromuzdaki mühendis arkadaşlarımızın tecrübesini kullanmanızı sağlıyoruz.

5-  tüm süreçlerde size şeffaf bir şekilde önce yardımcı olacak, sonrasındada doğru yönlendirecek bir iş ortağı arıyorsanız, firmamız bu konuda hizmet vermeye hazırdır.