Hakkımızda

Trium Güvenlik Teknolojileri  farklı iş kollarında kurulum ekipleri olan kamera sistemleri alanında uzmanlaşmış ithalat ve proje firmasıdır.

Şenpiliç (80 DVR, 740 kamera, 120 km kablolama ve sistemin devreye alınması), network mağazaları, uğur dershaneleri, konyalı saat mağazaları tüm türkiyede en son hizmet verdiğimiz noktalardır. 

Kurumsal alandada baltalimanı polis dinlenme tesisleri, Selimiye orduevi en son gerçekleştirilen projelerdir.


- Trium güvenlik proje ekibi tüm işletmelerin kamera sistemleri çözümlerini karşılayıp anahtar teslim kurulumları gerçekleştirir. Şenpiliç, Network, Fabrika, İhlas Ev Aletleri, Konyalı Saat, Uğur Dershaneleri bu konudaki temel referanslarımızdan bazılarıdır.

Trium Güvenlik Teknolojileri kamera sistemleri ve güvenlik sistemleri konusunda hizmet vermektedir. Kamera sistemleri konusunda edindiği tecrübeyi güvenlik sistemleri ihtiyacı olan işyeri, fabrika, zincir mağaza müşterileri ile paylaşmaktadır.

 

 

-Kamera sistemleri ve güvenlik sistemleri alanında faaliyet gösteren şirketimiz tüm farklı güvenlik sistemleri taleplerine çözüm üretebilmektedir. Türkiye'de ilk defa HD-SDI teknolojili ürünlerin ithalatı,  işyerlerinde uygulanan megapiksel ip kamera sistemleri öncülük ettiğimiz konulardan bazılarıdır.

 

 -Dvr ve kamera seçiminide oldukça titiz ve ayrıntılı bir test süreci yapılmaktadır. Kamera sistemlerinde her bütçe için çözüm olmasına karşın, burda en önemli konu olan en iyi fiyat ve performans dengesine sahip kamera sistemi seçimi tecrübemizle sizler için yapılmaktadır.

 

 - Firmamız Kore'den ithal ettiği VERAZ DVR cihazlarını ve dağıtımını yaptığı Samsung Techwin, BOSCH, Haikon , Hikvision ,Geovision, Avenir, JMK markalarını projelerinde kullandığı gibi bu avantajı bayilerine de kullandırarak alım gücünü arttırmaktadır. Avantajlı fiyat politikamız bu nedenle 300 bayimizle beraber başarıyla sürdürülmektedir.

 

 

- Keşif süreciyle başlayıp, doğru ürün seçimi, doğru montaj ve sonrasında düzenli servisle devam eden bu süreçte işi sahiplenecek ve sürekliliği olan firmalarla çalışmanız yaptığınız güvenlik sistemi yatırımının karşılığı almanızı sağlayacaktır.

 

 

- Kamera sistemi seçiminizde aklınızda beliren kamera sisteminin faydaları nelerdir ? Neden güvenlik sistemi kurdurmalıyım ? Samsung Techwin CCTV kamera çözümleri ile üst düzey performans nasıl alırım ? ekonomik olan ancak performansı iyi bir kamera sistemine nasıl sahip olurum ? sorularına cevabı bulmak için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir. Keşif ihtiyacı olan noktalarda titiz bir kamera sistemi keşif süreci ile en iyi güvenlik sistemi kombinasyonuna sahip olmanızı sağlayabiliriz.

 

- H264, ip kamera, hd-sdi, megapiksel kamera teknolojilerinin merak edilen yönlenirini size aktarabilir, farklı kamera sistemi alternatifleri ile bütçenize uygun güvenlik sistemini almanızı sağlayabiliriz.

  

- Farklı noktaların farklı kamera sistemi ihtiyaçları bulunmaktadır. örneğin ev kamera sistemleri için orta segment tabir edilen güvenlik sistemleri yeterli olurken, çevre güvenlik sistemi kurulacak noktalarda basit kameralar yerine gece görüşlü kameralar, yüksek çözünürlükte kayıt yapan DVR kayıt cihazları kullanmak sistemin sağlıklı ve uygun bütçeyle kurulmasını sağlayacaktır. Ev kamera sistemlerinde ugun kayıt cihazı seçimi tüm sistemin performansını belirleyecektir. İnternetten izlemenin önemli olduğu ev bakıcı kamera sistemleri, işyeri kamera sistemlerinden farklı düşünülmelidir. Aynı şekilde samsung techwin cctv çözümlerindede farkı segmentlerde ürünler bulunmaktadır.Samsung SCO2080R çevre güvenliği için çok ideal bir ürün olabilidği gibi, daha ekonomik kamera sistemi kombinasyonlarında socA100P modelide kullanılabilir. DVR kayıt cihazında ise SVR1670 DVR kayıt cihazı ucuz çözüm olarak göze çarparken, SRD1650Dfiyat ve peroformans anlamında en iyi dvr kayıt cihazı seçimidir.SRD1670D dvr kayıt cihazı ise d1 çözünürlüğünde kayıt yapmasıyla ön plana çıkmaktadır.

 

 

Yukarıda bahsettiğimiz tüm kamera sistemi özellikleri, güvenlik sistemleri konusunda dikkate edilmesi gereken noktalardan sadece birkaçıdır. Güvenlik kamera sistemi seçiminde firmamız etkin rol oynayarak doğru seçimi yapmanızı sağlayacaktır.

Tüm ev, işyeri ve kurumsal çözüm talepleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Kamera sistemleri konusundaki tecrübelerimizi paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Samsung cctv, kamera sistemleri  ve güvenlik sistemleri ihtiyacınız için 02165279679 nolu telefondan ve satis@triumguvenlik.com adresinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

"kamera sistemi, güvenlik sistemi, kamera sistemleri, güvenlik sistemleri, samsung techwin, trium güvenlik teknolojileri"