Uygulamalar

Samsung Techwin ,  Geovision , Veraz ürünlerini kullanarak kamera sistemleri konusunda tüm uygulamaları yapabilmekteyiz. Kamera sistemi ister 1 kameradan isterse 100 kameradan oluşturulsun kamera sisteminden maksimumu verimi almanız için en uygun çözüm olasılıkları tarafınıza sunulmakta yaptığınız kamera sistemi yatırımından maksümum verim alınması sağlanmaktadır.

Kamera sistemi alınırken temel kriterler aşağıdaki gibidir.

a)Box(Standart) Kameralar;
Gece Görüşlü Güvenlik sistemi istenmeyen Yerlerde En uyugun Güvenlik Sistemi çözümüdür. En Yaygın Olarak Kullanılan Güvenlik Kameraları Box Kameralar dı. Gece Görüşlü Kameraların Fiyatının Uygunlaşıp,Yaygınlaşmasıyla,Cazibiyetini Yitirmiştir.Ancak Kasalardaki Para Okuma Olaylarında,Değişebilen Lens Özelliğiyle,Günümüzde de 1. Sıradaki Yerini Korumaktadırlar. Samsung Techwin Güvenlik sistemleri konusunda Dünya sıralamasında en uygun Güvenlik Sistemleri çözümlerini üretmektedir.

Örneğin;Kullanılacak Bölgeye Göre Lens Seçim İmkanı(Sabit Lens,Manul Iris Lens,Auto Iris Lens)
Box Güvenlik Kameralarının Arkasındaki,Dip Switch ayarlarıyla Işık Şiddetleri Manuel yada Otomatik Olarak  Ayarlanabilmektedir.Güvenlik Kameralarının ayak vasıtasıyla istenilen açıya ayarlanabiliyor olmasıda Güvenlik Sistemi açısından en önemli avantajlarından biridir.

b)Dome Kameralar;
Genellikle Dış Görünüşlerinin Sade ve Dikkat Çekmemesinden Dolayı Tercih Edilen Kameralardır.Ortamda Kamera Olma Hissiyatını,Görünüş İtibariyle Minimuma İndiren Güvenlik Kamerası Tipi Dome Kameralardır.
Samsung Techein CCTV çözüm yelpazesinde çok farklı seçneklerde Dome Kamera opsiyonu Bulunmaktadır. Bu Kamera Güvenlik Sistemi seçeneği En Uygun Ve Ekonomik Çözümü Ev İşyeri Güvenlik Sistemi yaptırırken kolaylık sağlamaktadır.
 
c)Infrared IR Gece Görüşlü Aydınlatmalı Kameralar;
Infrared Ledleri Sayesinde Aydınlatılamayan Bölgelerde Görüntü Alabilen Özel Kameralardır.Sıfır Karanlıkta Dahi,Led 'leri Sayesinde Görüntü Alınabilmektedir.Gece Görüşlü Güvenlik Kameraları ,Işıklı Ortamda Renkli,Işığın Olmadığı Ortamlarda,Siyah/Beyaz Bir Görüntü Sağlamaktadır.Fiyatının Uygunlaşması ve Sağladığı Özellik İtibariyle,En Yaygın Olarak Kullanılan,Güvenlik Kamerası Modelleridir.Samsung Techwin gece görüşlü Kamera seçenekleri en uygun fiyat ve performans yakalamanızı sağlayacaktır.