Yüzde 7 sistemi nedir ?
Tüm dünyada yaygın bir yöntem olan "BOX MOVING" sistemini Türkiye'de güvenlik sektöründe ilk defa uygulamaya başlıyoruz. 
 
Sistem çok basit işlemektedir. Fiyat araştıran firmaların tekliflerini bir araya getirerek bunu toplu alım gücüne dönüştürme temeline dayanmaktadır. Bireysel alımlarda özellikle güvenlik sektöründe marj oldukça yüksek oranlarda seyretmektedir. (%30-%40)
 
ÖRNEK :   400 USD fiyat biçilen 16 kanal DVR cihazında geçmiş tecrübelerle sabit şekilde 220-250 USD fiyat seviyesinden alım yapmak olasıdır.  Satıcı firmada 1 ürün satıp 200 usd kazanmak yerine 10 ürün satıp 500 usd kazanmayı yeterli bulmaktadır.
 
Toplu ve nakit alımlarda oluşan pazarlık gücüyle çok daha iyi fiyatlama elde edilebilmektedir.
 
 
%7 marj raslantısal belirlenmemiş bir veridir. Müşteriler tarafından çok yüksek oranda kabul edilebilen kar marjı %5 olduğu araştırmalar sonucunda tespit edilmiş olup %2 operasyonel gider olarak belirlenmiştir. 
 
- % 7 sisteminde , kargo ücreti ödenmez.  (250 usd üzeri siparişler için geçerlidir.)
- % 7 sisteminde , müşteri teyidi alınarak sipariş geçilir. 
-% 7 sisteminde , ürün alımındaki avantajlı fiyatla kurulum çok daha ucuza mal edilir. 
-% 7 sisteminde , aradaki katmanlar azaltılır, ve tek bir firma üzerinden tüm ürünler sağlanır. 
-% 7 sisteminde , toplu alım gücüyle satınalma yapmış olursunuz. 
-% 7 sisteminde, daha önce firmaların tercih ettiği ürünlerden , ve memnuniyetinden faydalanabilirsiniz. 
-%7 sisteminde, onlarca firmadan araştırma yapmak yerine, sizin yerinize yapılan araştırma verilerini kullanırsınız. Firmamızın gerçekleştirdiği yüzlerce kurulum tecrübesiyle doğru ürüne yönlenmeniz, teklif beraberi analiz çalışmasıda gönderilir.

 
 
bu sistemin avatajlarından yararlanmak için teklif talebinizi satis@triumguvenlik.com adresine yollayabilir, 0216 5279679 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.