Kurumsal Projeler

Bayi fiyatlarıyla ürün temini yapmanızı sağlıyoruz.İhtiyacınız olan kamera sistemini belirlemek için Fabrika/Site/Zincir Mağazalar için ücretsiz keşif hizmetiyle size en uygun ürünleri seçmenizi sağlıyoruz.

Samsung Techwin kamera sistemleri ile ve projelere özel maliyet avantajıyla desteklediğimiz tekliflerimizi size 24 saat içerisinde ulaştırıyoruz.

kurumsal proje

 

Sektörel çözümlerde entegrasyon için, sistem(ler)in kendisi kadar önemli diğer faktörler bulunmaktadır :
 • İletişim altyapısı
  Bilgiyi en kısa sürede merkez(ler)e iletmek güvenilirlik açısından önemlidir. Günümüzde mesafelerin artması sonucunda fiberoptik ve kablosuz iletişimin payı oldukça artmıştır.
   

 • Ölçeklenebilirlik
  Sistemin kendi içinde ve sistemlerin kendi aralarında ölçeklenebilir olması önemli bir kriterdir. Burada iyi bir topoloji tasarımı, herbir bileşenin yedekli olması, her bileşenin kullanıcı sayısı ya da donanım büyüklüğü ile ölçeklenebilir olması sistemin sadece çalışmasından daha fazla önem kazanmaktadır.
   

 • Modülerlik
  Sektörel çözümlerde gelecekte olabilecek genişlemeleri ve değişiklikleri gözönünde bulundurarak sistemleri buna göre yapılandırmak önemlidir. O nedenle, projelendirme sürecinde bu konunun çok iyi irdelenmesi gerekir.
   

 • Entegrasyon
  Günümüzde sistemlerin birbirinden bağımsız çalıştığı bir yapı kabul edilemez bir olgudur. Kendi aralarında etkileşim içinde bulunan sistemler en verimli sonuçları sunmaktadır. Bir yangın alarmı durumunda kaçış noktalarındaki kartlı geçiş sistemi bulunan kapıların otomatik olarak açılması ve alarm bilgisi gelen mahalde bir CCTV kamerası bulunuyor ise o kamera görüntüsünün otomatik olarak alarm monitöründe yayınlanması tipik bir örnek sayılabilir. Bunun en yaygın örneklerinden bir diğeri ise yangın ihbar ve bina otomasyon sistemleri arasındaki etkileşimdir. SCADA sistemleri tüm verileri toplayarak bu entegrasyon içerisinde bilgi toplama ve değerlendirme merkezi olarak önemli bir yer tutmaktadır.

Yukarıda belirtilen özellikleri aşağıda belirtilen tüm sistemlerde uygulanmaktadır :

 
 • Yangın İhbar Sistemleri
  - Konvansiyonel
  - Analog adresli
  - Intelligent/İnteraktif

  Nokta tipi dedektörlerden ex-proof cihazlara, alev dedektöründen hava örneklemeli duman algılama sistemine kadar geniş bir yelpazede hizmet vermekteyiz.
   
 • Gazlı Söndürme Sistemleri
  FM200 gazlı söndürme sistemleri iki şekilde olabilir :
  - Otonom olarak kendi kontrol paneline bağlanır
  - Halihazırda çalışan yangın ihbar sistemi kontrol paneline bağlanır
   
 • Hırsız Güvenlik Sistemleri
  Evler ya da küçük işletmeler için kullanılan sistemler olduğu gibi modüler, adresleme modülleriyle genişletilebilir sistemler de bulunmaktadır.
   
 • Kartlı Geçiş Sistemleri
  - Otonom, standart ve modüler yapıda farklı kontrol üniteleri
  - Windows tabanlı yazılım, güçlü MSDE ve MSSQL desteği
  - Manyetik, proximity kart okuyuculardan biyometrik (parmakizi) okuyuculara kadar geniş bir yelpazede okuyucu çeşitleri
   
 • CCTV Sistemleri
  Analog ve sayısal (IP) kamera sistemleri
  - PC ve DVR tabanlı sistemler
  - LAN, WAN ve internet üzerinden erişim sistemleri (broadcasting dahil)
  - Konvansiyonel koaksiyel kablo ile iletişimin yanısıra kablosuz iletişim çözümleri
  - Mevcut analog kamera sistemini sayısal ortama taşıma çözümleri