Ev ve İşyeri Kamera Sistemleri

 

 KANALD EKRANLARINDA CANLI YAYINDAYDIK !

Firmamızın büyük ölçekli kurumsal projelerdeki uzmanlığının yanı sıra konsept uygulamasından bahsetmek isteriz. Eğer aradığınız işyeriniz, fabrikanız için kurumsal projelendirme ve kurulum ise lütfen anasayfadan detaylı bilgilere ulaşınız. 

 

Ev ve İş Yerleri için size özel hazır paket sistemleriyle güvenliğinizi sağlayabilir, firmamızdan 2 yıl yerinde servis güvencesiyle ürün ve sistem kurulum talep edebilirsiniz. 1400 'den fazla ev /işyeri referansımızla  her gün büyüyoruz. Farklı taleplere göre hazırlanmış  sistem paketleri için www.bebekizle.com  sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

bebekizle kamera sistemi

Firmamız 2 yıl süreyle elektronik arızalara karşı yerinde  ücretsiz servis garantisi veren tek firmadır. Sistem fiyatlarını alternatif firmalarla kıyaslarken 2 yıl boyunca ödeyebileceğiniz servis giderini veya firmaya ulaşamadığınız durumda oluşabilecek mağduriyetinizi değerlendirmenizi öneriririz.

Sitemizde listelenen tüm kamera paketleri ihtiyaçlarınıza göre düzenlenmiştir. Ancak kamera sistemi almadan önce sıkça düşülen bazı yanılgılara dikkat çekmek isteriz.

1- Sony kamera teklifi aldım mı?

Sony kameralar 400-700 Euro birim fiyatlara sahip üst segment kameralardır. Ekonomik sistemlerde Sony işlemcisi kullanılır. Bu nedenle sony ccd olması sony marka kamera aldığınız düşündürmemelidir. Ayrıca Sony ccd kameralarında bir çok farklı performansa sahip modeli vardır. O nedenle her sony ccd yazan kamerayı aynı şekilde değerlendirmemelisiniz. Sizi bu yönde yanıltan firmalardan uzak durmalısınız.

2- Demo sisteminizi izlemeli miyim?

Mutlaka evinize işyerinize kurduracağınız sistemin uzaktan bağlanarak demo görüntü ve performansını test etmelisiniz. Böylece aklınızdaki ürünle , satın aldığınız ürünün aynı olduğuna emin olabilirsiniz.

3- 2 yıl yerinde ücretsiz servis önemli midir?

Evet oldukça önemlidir, ve mutlaka talep etmelisiniz. Elektronik sistemler çok tanışık sistemler olmadığı için mutlaka destek ve servis almanızı gerektirir. Her destek talebinde ücret ödemeniz başlangıç fiyatı ucuz olan sistemlerde size umulmadık ekstra masraflar geitrecektir.

4- Mobil izleme olmasada olur mu?

Gelişen teknolojilerde mobil hizmet çok daha yaygın kullanılıyor olacaktır. Mutlaka aldığınız sisteme mobil cihazınızdan bağlanmayı deneyin. (iphone, ipad, android telefonlar)

5-Kablosuz sistem yok mu?

Türkiye'de kablosuz teknolojilerinde ciddi bir frekans kirliliği vardır. Bu nedenle özellikle sürekli kayıt ve izleme talep ettiğiniz bir sistemde kablosuz teknolojisi düzgün çalışmayacatır. Oluşacak kablo kirliliği kablo kanalları ile önlenecektir.


6- Gizli Kamera olsun, haber vermeden kayıt yapsam daha iyi değil mi ?

Gizli kamera ile yaptığınız kayıt hem oluşacak sıkıntılı durumun önüne geçmeyecek, ve olay olduktan sonra sadece izleyeceğiniz bir veri olacak hem de hukuki açıdan problemli sonuçlar doğurabilecektir.

Bu şekilde alınan kayıtlar özel hayatın gizliliğini ihlal ettiği için haklı iken haksız duruma düşüyor olacaksınız.
Bu nedenle hem etik hemde hukuki olarak en sağlıklısı bilgilendirme yaparak kamera kaydı alınmasıdır.


Tüm bu sorulara en iyi cevabı arayıp beraber çözüm üretebilmek için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
 

Tel : 0 216 527 9679
Mobil : 0 530 466 4855
satis@bebekizle.com